Rólunk

Óvodánkban elsődleges szempont gyermeke fejlődése. Büszkék vagyunk magas színvonalú nevelési-oktatási tevékenységünkre. Nevelésünk célja, hogy elősegítsük az óvodás gyermekek sokoldalú, harmónikus fejlődését, a gyermeki személyiség kibontakozását az életkori és egyéni sajátosságok és az eltérő fejlődési ütem figyelembevételével. Alapelvünk, hogy a gyermeki személyiséget az elfogadás, a tisztelet, a szeretet, a megbecsülés és a bizalom övezi.

Óvodánk három csoporttal működik.

Nevelési programunk: Óvodai nevelés játékkal, mesével. Ez a program a legjobban megfelel az óvodás korú gyermekek életkori sajátosságainak, hiszen ebben a korszakban a gyermekeknek a játék és a mesék által fejlődik leginkább a képzeletük, általuk szereznek tapasztalatokat az őket körülvevevő világról.

Az óvodánkban öt főiskolát végzett óvodapedagógus, egy főiskolát végzett óvodapedagógus gyermekvédelmi megbízott, egy szakképzett pedagógiai asszisztens és három szakképzett dajka dolgozik. Honlapunkon megismerkedhet óvodánk programjaival, nevelőtestületével, dokumentumainkkal. Figyelemmel kísérheti eseményeinket, ünnepeinket. Tájékozódhat elérhetőségeinkről, aktualitásainkról.

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el